Logo Uralex
Kontakt:
Uralex s.r.o.,
centrum vztahů se zákazníky

Telefon ČR: +420 774 433 806
Telefon RF: +7 495 960 92 10
Svět: +883 510 001 246 108
E-mail: info@uralex.cz
Mezinárodní doprava:

Energetika a těžební průmysl

Zařízení pro závody na zpracování suti a hornin. Vibrační třídiče, semi-mobilní třídiče, hrubotřídiče a bubnové třídiče, čelisťové drtiče, kuželové drtiče. Těžba primárních zdrojů - vícefunkční vrtné soupravy. Kotelní zařízení na zásobování energií.

Vibrační třídiče

Společnost McCloskey International Ltd. je světový výrobce vysoce kvalitních drtících a třídicích zařízení na zpracování a třízení stavebních sutin a odpadu, kamene, půdy a jiných sypkých materiálů. Stroje v továrně podléhají přísné kontrole a vynikají vysokou produktivitou práce a nízkými provozními náklady. 

Ve spolupráci s firmou Inges s.r.o. nabízíme k prodeji jak nové, tak i repasované zařízení, jakékoliv komponenty a náhradní díly. 

Výrobce: 

McClosksey International Ltd.

Dokumenty a multimédia:


Vrtná souprava

Víceúčelová vrtná souprava českého výrobce STAVEBNÍ STROJE plus, s. r. o. může být využita v oblasti sondování vodních studen, stavebnictví, důlním průmyslu a povrchové těžbě.

Jednotka je instalována na podvozek automobilu TATRA 815, která je schopná přesunu v těžkých polních podmínkách, práce v těžkých a nepříznivých půdních a klimatických podmínkách extrémního severu.

Dokumenty a multimédia: