Tiskové zprávy

V rakouském městě Fohnsdorf se uskutečnilo pracovní setkání věnované novým technologiím briketování jemně disperzním prachem feroslitin.

V rámci spolupráce s českými partnery, společnost URALEX dodála sněhovou rotační frézu do Sverdlovské oblasti. Sněhová fréza má kapacitu vice něž 150 kW a bude použita v obtížných podmínkách na čištění silničních komunikací. 

Společností Uralex byla podepsána dvoustranná smlouva s předním ruským závodem na výrobu pružného polymerního balení. 

Tiskový mluvčí společnosti Uralex  se dne 13. října 2013 zúčastnil panelové diskuze pod názvem „Russia: A Non-Democratic Power on the World Stage?“.

Společnost Uralex se zúčastnila pracovních jednání s představiteli státních firem a soukromého podnikání z Federativní republiky Nigérie. 

Uskutečněno dodání vrtného čerpadla NB-32 pro společnost JaNo s.r.o. ve městě Brno

V rámci události „Ruský den“ se uskutečnilo setkání s obchodním zástupcem Ruské federace v České republice panem Turovem Alexandrem Vladimirovičem. 

Společnost Uralex se zúčastnila pracovního setkání s delegací Udmurtské republiky. 

V rámci plnění smlouvy byla dne 25. února 2013 pro společnost Recon Group se sídlem v Moskvě provedena dodávka polypového drapáku značky Kinshofer A02H.  

V České republice (město Slavkov u Brna) proběhlo dodání náhradních dílů a příslušenství k vrtnému zařízení.

Společnost Uralex uskutečnila dodání bubnového třídiče McCloskey 512RET z Anglie do Ruska.

Společnost Uralex dosáhla dohody v dodání polypového drapáku firmě RECON GROUP (Moskva).

Společnost Uralex se zúčastnila Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. 

Společnost Uralex se aktivně zúčastnila společné konference českých regionálních podniků a delegátů Běloruské republiky.  

1